Peste două sute de directori de școli din Suceava s-au reunit pentru a stabili prioritățile anului școlar, în prezența unui secretar de stat

Aproximativ două sute de directori de unități de învățământ din județul Suceava, alături de inspectori școlari generali din zona Moldovei, au participat vineri, 17 Octombrie 2025, la reuniunea managerială Împreună pentru viitorul educației.